Гаряча лінія:

"Гаряча лінія" :
1) робочі дні: 8.00-17.00 год. - тел. 22-32-73
17.00-8.00
год. - тел. 22-65-85
2) вихідні та святкові дні: тел. 22-65-85


Графік роботи:
понеділок-четвер: 8.00-17.00 год.
п’ятниця: 8.00-15.45 год.
обідня перерва: 12.15-13.00 год.

понедельник, 16 ноября 2015 г.

Легалізація заробітної плати





Легалізація заробітної плати

Легалізація заробітної плати не втрачає актуальності. Виплата заробітної плати у “конверті” обкрадає людей і державу, послаблює соціальний захист працівників.
За оцінками експертів різних інституцій в Україні більша частина заробітної плати виплачується працівникам за різними тіньовими схемами. Існує проблема зрівняння офіційних заробітних плат між працівниками різної кваліфікації, встановлення усім працівникам від найпростіших професій до керівника окладів (ставок) на рівні мінімальної заробітної плати.
З великою кількістю працівників роботодавці взагалі не укладають трудові угоди з метою мінімізації витрат та отримання максимального прибутку.
Від несплати податків, внесків з тіньових доходів країна втрачає мільярди гривень доходів до державного бюджету, Пенсійного та інших соціальних фондів, а працівники залишаються без відповідного соціального захисту та належного в майбутньому пенсійного забезпечення.
За аналітичними розрахунками, значна частина населення у працездатному віці залишається офіційно не задіяними на ринку праці, тому основним резервом зростання доходів є легалізація оплати праці та відновлення балансу трудових ресурсів.
Питання виплати офіційної, прозорої зарплати сьогодні дуже актуальне, адже більшість працівників іноді свідомо погоджуються на пропозицію роботодавців отримувати офіційну (часто мінімальну) та неофіційну (значно вище мінімальної) зарплатню. Трапляється, що вони навіть не знають про те, що їхня “прозора” зарплата значно відрізняється від тої, яка записана у відомості. Ця різниця з’ясовується згодом, коли працівнику потрібна довідка про доходи, наприклад, для отримання кредиту чи для пред’явлення у Пенсійний фонд при оформленні пенсії. От тоді шило і вилазить з мішка.

Управління Пенсійного фонду України в мiстi Херсоні
    
----------------------------------------------------------------------------------------------------

Версия на русском

Легализация заработной платы

         Легализация заработной платы не теряет актуальности. Выплата заработной платы в “конверте” обворовывает людей и государство, ослабляет социальную защиту работников.
         По оценкам экспертов различных институтов в Украине большая часть заработной платы выплачивается работникам по разным теневым схемам. Существует проблема уравнивания официальных заработных плат между работниками различной квалификации, установления всем работникам от самых простых профессий руководителя окладов (ставок) на уровне минимальной заработной платы.
        

         С большим количеством работников работодатели вообще не заключают трудовые соглашения с целью минимизации затрат и получения максимальной прибыли.
         От неуплаты налогов, взносов с теневых доходов страна теряет миллиарды гривен доходов в государственный бюджет, Пенсионный и другие социальные фонды, а работники остаются без соответствующей социальной защиты и надлежащего в будущем пенсионного обеспечения.
         По аналитическим расчетам, значительная часть населения в трудоспособном возрасте остается официально не задействованными на рынке труда, поэтому основным резервом роста доходов является легализация оплаты труда и восстановления баланса трудовых ресурсов.
         Вопрос выплаты официальной, прозрачной зарплаты сегодня очень актуален, ведь большинство работников иногда сознательно соглашаются на предложение работодателей получать официальную (часто минимальную) и неофициальную (значительно выше минимальной) зарплату. Случается, что они даже не знают о том, что их «прозрачная» зарплата значительно отличается от той, которая записана в ведомости. Эта разница выясняется впоследствии, когда работнику нужна справка о доходах, например, для получения кредита или для предъявления в Пенсионный фонд при оформлении пенсии. Вот тогда шило и вылезает из мешка.

Управление Пенсионного фонда Украины в городе Херсоне

Комментариев нет:

Отправить комментарий